SPORT
ELIMINACJE DO MEMORIAŁU PROF. B. KOBIELSKIEGO W ŚRODZIE WLKP.- 15 WRZEŚNIA 2016 r.
 


 
WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W LA - 10 WRZEŚNIA 2016 r.
 


 
MISTRZOSTWA W OSTROWIE WLKP.



 
ELIMINACJE DO WOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW W LA - 3 WRZEŚNIA 2016 r.


 
Powiatowe Mistrzostwa w indywidualnych biegach przełajowych
10 kwietnia 2015 roku naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy / zawodniczki:
1. Martyna Mencel
2. Paulina Łeńska
3. Karolina Miłoszyk
4. Ewa Żak
5. Ola Regulska
6. Wojciech Zawadzki
7. Marcin Szelerski
8. Dawid Ranecki
9. Kaludiusz Pluta
10. Kacper Nagły 11. Krzysztof Krzywosądzki
12. Piotr Pietrzak
13. Marcin Goliński
14. Marian Mencel
15. Marcin Rapiejko
16. Patryk Ranecki
17. Marcin Głowacki
biegi indywidualne biegi indywidualne biegi indywidualne biegi indywidualne biegi indywidualne Wszystkim gratulujemy udanego startu i trzymamy kciuki na kolejnych zawodach.
 
Mistrzostwa Rejonu w piłce ręcznej chłopców
10 lutego 2015 roku odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców. Był to bardzo ciężki turniej. Chłopcy starali się jak mogli. Turniej był bardzo wyrównany i w końcowym rozrachunku nasza drużyna zajęła piąte miejsce.
Zestawienie wyników rozgrywek naszej drużyny:
GNIEZNO : CHOCICZA 12 : 12
PYZDRY : CHOCICZA 9 : 9
CZERWONAK POZNAŃ : CHOCICZA 10 : 6
JAROCIN : CHOCICZA 9 : 8
Mistrzostwa Rejonu Mistrzostwa Rejonu Jest to największy sukces chłopięcej piłki ręcznej w naszej szkole. Po raz pierwszy chłopięca drużyna doszła i tak dobrze spisywała się na zawodach rejonowych. Gratulujemy.
 
Halowe Mistrzostwa Młodzików w LA
7 lutego 2015 roku w Kaliszu odbyły się Halowe Mistrzostwa Młodzików w LA.
Naszą szkołę reprezentowali:
- Paulina Haremska - 60 metrów
- Krzysztof Karcz - 60 metrów,
którzy weszli do szerokiej kadry powiatu średzkiego. Halowe Mistrzostwa Młodzików Halowe Mistrzostwa Młodzików Halowe Mistrzostwa Młodzików Halowe Mistrzostwa Młodzików Halowe Mistrzostwa Młodzików Halowe Mistrzostwa Młodzików Halowe Mistrzostwa Młodzików
 
Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chociczy
Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chociczy Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chociczy Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chociczy Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chociczy Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chociczy Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chociczy Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chociczy Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chociczy Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chociczy Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chociczy
 
31 stycznia 2015 roku startowało 16 drużyn o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chociczy w piłce siatkowej. Wygrała drużyna chłopców z Żerkowa.
 
Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców
Mistrzostwa Powiatu Mistrzostwa Powiatu Mistrzostwa Powiatu Mistrzostwa Powiatu Mistrzostwa Powiatu Mistrzostwa Powiatu Mistrzostwa Powiatu 21 stycznia 2015 roku w Środzie Wielkopolskiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Nasza reprezentacja została Mistrzem Powiatu, pokonując drużynę ze Środy Wielkopolskiej wynikiem 27 : 18. Gratulujemy naszej drużynie i trzymamy kciuki na zawodach rejonowych.
 
Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców
Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców odbyły się 19 stycznia 2015 roku. Mistrzostwa Gminy Mistrzostwa Gminy Mistrzostwa Gminy
Mistrzostwa Gminy Mistrzostwa Gminy Mistrzostwa Gminy Mistrzostwa Gminy Mistrzostwa Gminy Mistrzostwa Gminy Mistrzostwa Gminy Mistrzostwa Gminy
 
Nasza drużyna w składzie:
- Edwin Studziński
- Wojciech Zawadzki
- Marian Mencel
- Denis Mutschke (kapitan)
- Stanisław Kiel
- Dawid Ławniczak
- Adam Adamczyk
- Marcin Głowacki
- Hubert Łukaszczyk
- Tomasz Malinowski
- Jakub Ciesielski (bramkarz)
wygrała z drużyną w Nowym Mieście 20 : 6. Gratulujemy chłopcom i trzymamy kciuki w Mistrzostwach Powiatu.
 
Tenis stołowy
24 października 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym.

W kategorii dziewcząt:
I miejsce - Kamila Rejman
II  miejsce - Natalia Sot.

W kategorii chłopców:
I  miejsce - Norbert Wojtczak
II miejsce - Dawid Ranecki
III miejsce - Kacper Nagły.
Wyżej wymienieni będą reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Gminy.
Tenis stołowy

27 października 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym.

Reprezentacja dziewcząt:
Kamila Rejman i Natalia Sot zajęła III miejsce,
a reprezentacja chłopców:
Norbert Wojtczak, Dawid Ranecki, Kacper Nagły zajęła II miejsce.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Tenis stołowy Tenis stołowy Tenis stołowy Tenis stołowy Tenis stołowy Tenis stołowy Tenis stołowy Tenis stołowy Więcej zdjęć...
 
Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
W Środzie Wielkopolskiej w dniu 29 września 2014  roku reprezentacja dziewcząt zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Były to: Kamila Gutowska, Paulina Haremska, Karolina Miłoszyk, Martyna Mencel, Paulina Łeńska, Ola Regulska, Natalia Sieklińska, Marta Skotarczyk, Beata Kiepulska, Kamila Rejman, Ewa Żak. Biegi przełajowe Biegi przełajowe Biegi przełajowe
Biegi przełajowe Biegi przełajowe
 

Reprezentacja chłopców, w składzie: Wojtek Zawadzki, Marian Mencel, Marcin Głowacki, Adam Adamczyk, Denis Mutschke, Marcin Nagły, Marcin Goliński, Patryk Bachorz, Tomek Kamiński, Hubert Łukaszczyk, również zajęła IV miejsce. Gratulujemy! Biegi przełajowe Biegi przełajowe Biegi przełajowe
Biegi przełajowe Biegi przełajowe Biegi przełajowe Więcej zdjęć...
 
Zawody lekkoatletyczne w Środzie Wielkopolskiej
W dniu 12 września 2014 roku nasze gimnazjum reprezentowali:
  • Adrian Błażejczyk
  • Marcin Drzewiecki
  • Patryk Kubacki
  • Kacper Nagły
  • Bartosz Szymczak
  • Natalia Sot
  • Karolina Miłoszyk
  • Aleksandra Regulska
  • Martyna Mencel
  • Paulina Łeńska
  • Maria Łuczak
  • Sandra Stolińska
  • Wojciech Zawadzki
  • Jakub Jankowiak
  • Mikołaj Kowalski
  • Filip Kasperski.
LA LA LA LA LA LA LA LA LA Naszym medalistom i całemu zespołowi gratulujemy wyników sportowych i życzymy jeszcze lepszej formy na następnych zawodach. Więcej zdjęć...
 
 
ROK SZKOLNY 2013/2014
28 maja 2014 r.
W  Koszutach  odbył   się  Festiwal   Biegów.  Naszą  szkołę  reprezentowali:
Kornelia  Nagła,   Konstancja  Łukaszczyk,  Wiktoria  Gabrysiak,  Agnieszka   Mikołajczak,  Ewa  Żak,  Mateusz  Regulski,  Tomasz   Szmania,   Krystian  Kołczyk,  Krzysztof  Karcz,   Kacper  Nagły.  
Reprezentacja  w  bardzo  trudnych  warunkach  pogodowych zajęła   II  miejsce.
Serdecznie  gratulujemy  i  życzymy  dalszych   sukcesów.
sport sport sport sport sport sport
 
 
27 maja 2014 r.
W  Lesznie  odbyły   się  indywidualne   Mistrzostwa  Województwa  Wielkopolskiego  w   LA.  Naszą szkołę  reprezentował  Bartosz  Zawadzki,  który  startował w biegu  na  300 m  przez   płotki.
Bartosz  uzyskał  10-ty  czas  w  Wielkopolsce.   Wynik  43,49  jest  rekordem  życiowym Bartka  oraz   nowym  rekordem  szkoły.
Serdecznie  gratulujemy  i  życzymy  dalszych   sukcesów.
sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport sport
 
 
16 maja 2014 r.
Mistrzostwa Rejonu w LA - Poznań
W  dniu 16   maja 2014 r.   w  Poznaniu  odbyły  się  zawody rejonowe  w  LA.  Naszą  szkołę  reprezentowało  troje  zawodników: 
1. Paulina  Haremska  -  100 m
2. Denis  Mutschke  -  300 m
3. Bartosz  Zawadzki  - 300 m  przez  płotki.
Wszyscy   zawodnicy  wypadli  bardzo  dobrze  osiągając  następujące miejsca:
Paulina  Haremska  - finał  100m,  w   klasyfikacji rejonu  6  miejsce
Denis  Mutschke  - w  klasyfikacji  ogólnej  300 m  zajął  4  miejsce
Bartosz Zawadzki   - w  klasyfikacji  rejonowej w  biegu  na  300 m   przez  płotki  zajął  3  miejsce  z  czasem  44,95,  co  dało  mu   kwalifikację  do  zawodów  wojewódzkich  w  Lesznie.
Zawodnikom  gratulijemy  i  życzymy  dalszych  sukcesów. 
LA LA LA LA
 
Więcej zdjęć
 
9 maja 2014 r.
Mistrzostwa Powiatu w LA - Środa Wlkp.
W  dniu  9  maja  2014 r.  odbyły  się  powiatowe  zawody  w  LA  "Gimnazjada".  Naszą  szkołę  reprezentowali  następujący  zawodnicy/zawodniczki: 
Aleksandra  Moś,  Agnieszka  Mikołajczak,  Paulina  Haremska,   Magdalena  Zaworska,  Ewa  Żak,  Wiktoria  Gabrysiak,  Kamila  Gutowska,   Weronika  Nieborak,  Weronika  Kropska,  Konstancja  Łukaszczyk,  Mateusz  Regulski,   Bartosz  Zawadzki,  Mateusz  Buchwald,  Jakub  Garbarek,  Adrian  Błażejczyk,   Denis  Mutschke,  Krzysztof  Karcz,  Mikołaj  Janicki,   Marian  Mencel,  Tomasz  Szmania,  Adam  Adamczyk,  Krzysztof  Goliński,  Maciej  Głaz,   Jakub  Mazurek,  Daniel  Marciniak.
W  klasyfikacji  generalnej  zajęliśmy  III  miejsce.  Zawdzięczamy  to  miejsce   wielu  dobrym  wynikom,  jakie  osiągnęła  nasza  reprezentacja.  Oto  niektóre  z  nich:
100 m  dziewcząt:
- 2 miejsce  - Paulina  Haremska,  czas 14,83
skok  w  dal  dziewcząt:
- 2 miejsce  - Wiktoria  Gabrysiak,  wynik 4,03 m
300 m  dziewcząt:
- 3 miejsce  - Ewa  Żak,  czas 51,51
sztafeta   4x100 m  dziewcząt:
- 3 miejsce  - skład:  Paulina  Haremska,  Magdalena  Zaworska,  Agnieszkna  Mikołajczak,  Wiktoria  Gabrysiak,  czas: 61,13
300 m  chłopców:
- 3 miejsce  - Denis  Mutschke,  czas: 40,96
200 m  przez  płotki  chłopców:
- 2 miejsce  - Bartosz  Zawadzki,  czas: 28,81

Całej  repreentacji  gratulujemy  i  życzymy  dalszych   sukcesów.
LA LA LA LA
 
Więcej zdjęć
 
17 stycznia 2014 r.
Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców
W  dniu  17 stycznia 2014 r.   w Środzie Wlkp.  odbyły się Mistrzostwa  Powiatu   w piłce  ręcznej  chłopców.  
Nasze  Gimnazjum reprezentowali:
1.Adam  Adamczyk
2. Denis  Mutschke
3. Hubert  Łukaszczyk
4. Krzysztof  Goliński
5. Mikołaj  Janicki
6. Krystian  Kołczyk
7. Daniel  Marciniak
8. Jakub  Garbarek
9. Bartosz  Zawacki
10. Mateusz  Buchwald
11. Albert  Jańczak
12. Marcin  Głowacki
13. Dominik  Korcz
Chłopcy   po ciężkim  meczu z Gimnzajum  z Zespołu Szkół  Rolniczych   zajęli II miejsce  w swojej grupie.  To umożliwiło im  walkę o  III - IV   miejsce w turnieju  z Gimnzajum  nr 1 w  Środzie Wlkp..
Ostatecznie nasza  reprezentacja zajęła   III miejsce.
ręczna ręczna ręczna ręczna ręczna ręczna
 
Więcej zdjęć z turnieju...
 
21 listopada 2013 r.
Mistrzostwa  Powiatu  w piłce  halowej  chłopców
Mistrzostwa odbyły się w  Środzie Wlkp.  Naszą szkołę  reprezentowali:
1.Kacper  Nagły
2. Filip  Kasperski
3. Tomasz  Malinowski
4. Hubert  Łukaszczyk
5. Adam  Adamczyk
6. Denis  Mutschke
7. Piotr  Pietrzak
8. Mikołaj  Janicki
9. Krystian  Kołczyk
10. Albert  Jańczak
11. Bartosz  Zawadzki
12. Mateusz  Ritter
13. Krzysztof  Goliński
W Mistrzostwach  Powiatu wzięły  udział cztery  gimnazja; Gimnazjum  Sulęcinek,  Gimnazjum Giecz,  Gimnazjum Chocicza,   Gimnazjum nr 1  Środa Wlkp.  Turniej został  rozegrany systemem   każdy z każdym.  Mecz trwał 2  x 12 min.  Nasi chłopcy  pierwszy mecz  zagrali z  Gimnazjum w Sulęcinku  i wygrali 8:1.  Następny mecz  graliśmy z gospodarzem  turnieju oraz faworytem   Gimnazjum  nr 1 w  Środzie Wlkp.  Początek meczu był  wręcz wymarzony   dla  Naszego Gimnazjum:  szybko objęliśmy  prowadzenie 1:0,  chwilę później   było już 2:0.  Chłopcy starali  się bronić wyniku  i grać z kontrataku.   Przed  końcem pierwszej  połowy straciliśmy  bramkę i było 2:1.   W drugiej  połowie Środa  ruszyła ostro do  odrabiana strat,   chłopcy  próbowali bronić  wyniku lecz zabrakło  sił.  Ostatecznie po   pasjonującej grze  nasi zawodnicy  przegrali 3:6.  W ostatnim meczu   turnieju graliśmy  z drużyną z Giecza.  Chłopcy szybko  zdobyli dwie   bramki i  wygrywali 2:0.  Mecz był  zacięty, jednak  chłopcy kontrolowali   wynik spotkania,  które zakończyło  się wygraną  Gimnazjum w Chociczy 2:0.   Cały turniej  Gimnazjum w  Chociczy zakończyło  na II miejscu.  Gratulujemy.
Gimnazjum  Chocicza - Gimnazjum  Sulęcinek 8:1 (4:0)
Gimnazjum  Chocicza - Gimnazjum nr1  Środa Wlkp. 3:6 (2:1)
Gimnazjum  Chocicza - Gimnazjum  Giecz 2:0 (2:0)
piłka piłka piłka
 
piłka piłka piłka
 
piłka piłka
 
 
7  listopada  2013 r.
Mistrzostwa  Gminy  w piłce  halowej  chłopców
Mistrzostwa odbyły się w  Nowym Mieście nad Wartą.  Naszą szkołę  reprezentowali:
1.Kacper  Nagły
2. Tomasz  Malinowski
3. Hubert  Łukaszczyk
4. Adam  Adamczyk
5. Denis  Mutschke
6. Piotr  Pietrzak
7. Mikołaj  Janicki
8. Krystian  Kołczyk
9. Albert  Jańczak
10. Bartosz  Zawadzki
11. Mateusz  Ritter
12. Krzysztof  Goliński
W mistrzostwach  zagrały dwa  Gimnazja Chocicza  i Nowe Miasto  nad Wartą.   Mecz był  rozgrywany  2 x 20 minut.  Początek spotkania  był bardzo  emocjonujący,   długo utrzymywał  się wynik 0:0.  Nasi chłopcy  jako pierwsi  zdobyli bramkę,   pierwsza  połowa zakończyła  się wynikiem  3:1 dla Chociczy.  W drugiej połowie  Nowe Miasto  ruszyło do  odrabiania strat  jednak szybko  zostali skontrowani   i było  4:1.  Ostatecznie po  zaciętym pojedynku  Gimnazjum w Chociczy  wygrało 5:3.  Gratulujemy.
 
28 października 2013 r.
W  Gimnazjum  w Nowym Mieście   nad Wartą  odbyły się Mistrzostwa   Gminy w tenisie   stołowym.  
Naszą  szkołę reprezentowali:  Dawid Bałażyk,  Kamil Regulski,   Mateusz Ritter   i  Norbert Wojtczak.
Chłopcy   w grach  deblowych uplasowali   się za  kolegami   z  Nowego  Miasta i  zajęli  III i IV   miejsce.
Gratulujemy i  życzymy dalszych   sukcesów.
tenis tenis tenis tenis
 
Więcej zdjęć...
 
4 października 2013 r.
We  Wrześni  odbyły się  zawody LA.   Był to  Finał Wojewódzki  XVII Memoriału  im. prof. B. Kobielskiego.
Gimnazjum  w Chociczy  reprezentowali:  Paulina Haremska i Denis Mutschke.
Denis  Mutschke w  biegu na 300 m  z wynikiem  39,57 zajął  II miejsce.  Jest to  bardzo dobry  wynik.
Serdecznie  gratulujemy Paulinie  i Denisowi i  życzymy dalszych  sukcesów wiosną.
memoriał memoriał
 
Więcej zdjęć...
 
1 października 2013 r.
W  Środzie Wlkp.  odbyły się  Mistrzostwa   Powiatu w Sztafetowych  Biegach  Przełajowych
Nasza  sztafeta chłopców  zajęła III  miejsce z  wynikiem  32,08.  A oto  reprezentacj  naszej szkoły:
Bartosz  Zawacki, Denis  Mutschke, Adam  Adamczyk, Krystian  Kołczyk, Marcin  Mencel, Mateusz  Regulski, Kamil  Regulski,
Oktawian  Studziński, Mikołaj  Janicki, Krzysztof  Goliński, Marcin  Głowacki, Piotr  Pietrzak.
Wszystkim  chłopcom gratulujemy  i życzymy  dalszych sukcesów.
sztafeta sztafeta sztafeta sztafeta
 
Więcej zdjęć...
 
24 września 2013 r.
W  Środzie Wlkp.  odbyły się  zawody LA  da klas I i II.
Gimnazjum  w Chociczy  reprezentowało  13 zawodników/zawodniczek:
Ewa  Żak, Marta  Gasik, Natalia  Sot, Paulina  Haremska, Denis  Mutschke, Miłosz  Nowak, Hubert  Łukaszczyk,
Oktawian  Studziński, Marian  Mencel, Marcin  Głowacki, Piotr  Pietrzak, Adrian  Błażejczyk, Kinga  Rydjan.
Oto  najlepsze  wyniki do  VIII miejsca
100 m dziewcząt:
II miejsce    Paulina Haremska - 14,62
IV miejsce    Ewa Żak - 15,16
VIII miejsce  Marta Gasik - 15,95
300 m dziewcząt:
II miejsce   Ewa Żak - 53,26
skok w dal dziewcząt
III miejsce  Paulina Haremska - 3,93
100 m chłopców:
II miejsce    Denis Mutschke - 12,44
VI miejsce   Oktawian Studziński - 13,66
300 m chłopców:
I miejsce   Denis Mutschke - 41,09
600m
IV miejsce    Marcin Głowacki - 1,52,77
V miejsce    Marian Mencel - 1,54,65
VIII miejsce  Piotr Pietrzak - 1,57,24
skok w dal:
V miejsce   Miłosz Nowak - 4,83
Gratulujemy  wyników dziewczętom  i chłopcom oraz  życzymy dalszych  sukcesów.
zawody zawody zawody zawody
 
Więcej zdjęć...
 
22.09.2013 r. III Maraton na raty